SPOT

İstanbulyerel.com – “İSTANBUL YEREL HABER” sitesi.. "Son gelişmelerden haberdar olun. İstanbul’u tanıyın, bölgenizi keşfedin" ….................................... AKAR KÖFTECİSİ - Hakkı Baba - İslambey Mah. Lokmacı İbrahim Sok. No:14 Eyüpsultan- İstanbul .... Sipariş için: 0 544 440 03 90

İBB’nin yeni deniz dolmuşları hizmete başlıyor

İBB’nin yeni deniz dolmuşları hizmete başlıyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) iştiraki Şehir Hatları tarafından üretilen 3 deniz dolmuşu, 15 Temmuz Pazartesi gününden itibaren İstinye-Küçüksu ve Beykoz-Sarıyer hatlarında hizmete başlayacak.

Read More

İBB’nin yeni deniz dolmuşları hizmete başlıyor için yorumlar kapalı
“Öğrenci’Ye” projesi Beşiktaş’tan sonra Beyoğlu’nda
Beyoğlu Belediye Başkanı İnan Güney ile Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat

Beyoğlu Belediye Başkanı İnan Güney ve Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, üniversite öğrencilerinin anlaşmalı restoranlarda ücretsiz beslenme ihtiyaçlarını karşılayabildiği “Öğrenci’Ye” projesinin Beyoğlu’nda hayata geçirilmesi amacıyla protokol imzaladı.

Read More

“Öğrenci’Ye” projesi Beşiktaş’tan sonra Beyoğlu’nda için yorumlar kapalı
Show TV dizisi “Kuzey Yıldızı” üzerine bir analiz
Show TV dizisi Kuzey Yıldızı üzerine bir analiz

Show TV dizisi “Kuzey Yıldızı” üzerine bir analiz: Süreç Film tarafından çekilen, yönetmenliğini Ersoy Güler’in yaptığı Show TV- dizisi “Kuzey Yıldızı”, Türk televizyon dizileri arasında kendine özgü bir yer edinmiş bir yapımdır. İlk olarak 2019 yılında yayınlanmaya başlayan dizi, kısa sürede geniş bir izleyici kitlesinin sempatisini kazanmış 64.bölümle final yapmıştır.

Read More

Show TV dizisi “Kuzey Yıldızı” üzerine bir analiz için yorumlar kapalı
Güzel Köylü TV dizisi: Romantik komedi

Güzel Köylü TV dizisi: Romantik komedi unutulmayan dizilerden birisidir. Güzel Köylü, Gold Film imzalı, aile ve romantik komedi türündeki Türk televizyon dizisidir.

Read More

Güzel Köylü TV dizisi: Romantik komedi için yorumlar kapalı
Bir Karadeniz klasiği: “Sevdaluk TV” dizisi analizi
Sevdaluk TV dizisi

Karadeniz’in sıcak hikayelerini ve renkli kültürünü ekrana taşıyan ‘Sevdaluk’ TV dizisi analizi. ‘Sevdaluk’, aşk, aile ve dostluk temalarını işleyerek Türk televizyonlarında özel bir yer ediniyor.

Read More

Bir Karadeniz klasiği: “Sevdaluk TV” dizisi analizi için yorumlar kapalı